was successfully added to your cart.

Známy úspešný hokejista a bývalý štvoritý majster za klub HC Slovan Miroslav Lažo používa nízkokalorické produkty Fit4You. My sme si s nim pripravili krátky rozhovor o tom ako mu produkty chutia, aké má naňho výživa Fit4You účinky a ako sa v diéte cíti.

Ahoj Miro aký produkt z trojice produktov Fit4You ťa najviac oslovil a prečo?

Caute caute, najviac ma oslovila vaša nizkokalorická polievka. Nakoľko obľubujem dobrú polievku pred hlavným jedlom, tak som si povedal, že mi nezaškodí v diete vyskúšať niečo nové a to vašu nízkokalorickú polievku Fit4You. Veľmi mi chutí tekvicová príchuť. Na druhej strane pravidelne pijem dietný shake či už pred tréningom alebo počas dňa. Je to dobrý zdroj energie a bielkovín bez kalórií. Moja obľúbená príchuť je čokoládová už od malička ?

Tešíme sa z pozitívnych ohlasov na produkty. Ako dlho už užívaš produkty Fit4You a ako sa cítiš ? Pociťuješ na sebe pozitívne zmeny odkedy si v diete Fit4You?

Dobrá otázka, nakoľko som približne mesiac v diéte, tak môžem veselo povedať, že cítim pozitívne zmeny. Som aktívnejší, menej unavený a zaznamenal som aj pokles váhy o 3 kilogramy. Môžem povedať, že som veľmi spokojný.

Odporučil by si produkty Fit4You svojim známym?

Určite áno. Ide o kvalitné produkty plné bielkovín s nízkym obsahom kalórií, čo je veľmi dobré pre ľudí, ktorí vedú aktívny život a chcú sa držať vo forme.

Ďakujeme ti za rozhovor a prajeme ti veľa úspechov.

Ďakujem aj Vám prajem veľa úspechov a taktiež vám čitateľom, buďte Fit s Fit4You ?